KONST / Litografier / Litografi 16794041
nr 1679 4041
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Fotspår i snön. Signerad, numrerad 107/310. Bildmått: 26x26 cm, yttermått inklusive ram: 51x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:37:50
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson